Jsme CoolSocks, česká společnost specializující se na výrobu ponožek, podkolenek a nadkolenek od roku 2011.

V našem sortimentu však najdete také čepice, kšiltovky, ale i další produkty na zakázku.

Dokážeme pro vás dokonce vyrobit i originální, vámi navržený design, v jakékoliv barvě, s jakýmkoliv logem či obrázkem. Naše produkty se mohou chlubit špičkovou kvalitou materiálu a precizního provedení. Také proto se zákazníci CoolSocks rádi vracejí, přesvědčte se sami!

Proč právě CoolSocks?
Věříme, že i ponožky jsou součástí outfitu a každý z nás skrz ně dokáže sdělit svou náladu i styl. Ukážete tak své opravdové “já”. Kromě hravého, šíleně barevného a originálního designu dbáme také na špičkovou kvalitu. Ponožky vyrábíme z vysokojakostních materiálů a zakládáme si na jejich kvalitním zpracováním.
Kde koupit CoolSocks?
Neváhejte využít našeho eshopu, jsme online téměř 24 hodin denně a 99% výrobků máme skladem připravené rovnou k odeslání. Pokud jste ale přece jen zastánce nákupu v kamenných prodejnách, najdete nás u našich partnerských obchodů v Praze a Brně.
Vlastní design?
Není problém! Nezáleží na tom, zda jste zástupce firmy, reklamní agentury, sportovního klubu, nebo jednotlivec, který chce překvapit své přátele. Vyrobíme vám ponožky na míru, dle vašich představ. Zvolte si sami barvu, motiv, logo či obrázek. Připravíme pro vás naprosto individuální design. Nápadům se meze nekladou!

Ukázka ponožek na zakázku