Výběr COOL vánočních dárků pro děti

Vánoce 2018

O Vánocích na nožky, i pro děti ponožky

Lámete si hlavu s tím, co dětem dát pod vánoční stromeček? Udělejte jim radost praktickými podkolenky! Ponožky pod vánoční stromeček prostě patří, tak co letos udělat trochu změnu a místo nich dětem pořídit podkolenky? Svůj účel to splní a děti budou mile překvapeni.

Coolsocks podkolenky 4-6 KIDS

Pořiďte COOL podkolenky i svým nejmenším. Tyto Coolsocks podkolenky jsou vhodné pro děti od 4 do 6 let. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a skvěle se nosí.

Vybrat si můžete z různých barevných variant. Každé COOL podkolenky jsou doplněny barevnými proužky, které děti prostě baví. Tak které jim vyberete? K dispozici jsou bílé s černými proužky. Tyto podkolenky se skvěle hodí jak pro kluky, tak pro holky. Dají se nosit v kombinaci s kraťasy či sukní. Pořiďte je dětem pro úsměv, pohodlí nebo jejich vlastní styl. Ať už bude důvod jakýkoliv, vždy to bude správná volba! Další barevnou variantou jsou černé s bílými proužky. S touto barevnou variantou zaujmete jak dívky, tak chlapce a navíc se tato barevná kombinace hodí ke všemu. A co byste řekli na růžové s bílými proužky? Takovými podkolenky uděláte radost vašim malým holčičkám. Zabalte jim jedny pod stromeček a nechte je zazářit tímto originálním stylem. Navíc budou skvělým a originálním doplňkem k sukničkám i kraťáskům.

Coolsocks podkolenky 7-10 KIDS

A ze kterých barev můžete vybírat pro dětičky ve věku 7 až 10 let? K dispozici jsou bílé s černými proužky a černé s bílými proužky. Tyhle podkolenky jsou barevná klasika, kterou ocení všichni, protože se dají kombinovat úplně se všemi barvami. Navíc se hodí jak pro holky, tak pro kluky. Další barevné varianty, ze kterých můžete vybírat jsou bílé s červenými proužky a růžové s bílými proužky. Buďte o letošních Vánocích originální a pořiďte dětem tento COOL dárek, který ocení. Zvláště v zimních dnech, kdy po ránu není nic teplého Vám za takový dárek budou vděční, protože je Coolsocks podkolenky skvěle zahřejí! Tak kterou barevnou variantu jim vyberete?

A co je na těchto podkolenkách nejvíc COOL? Můžete je pořídit i pro sebe a skvěle tak ladit se svými nejmenšími, no není to COOL?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *